Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Missworld

Viz následující PAGEMiss Svět 2008, 58. Konečné Miss World se uskuteční na Sandton Convention Centre v Johannesburgu v Jižní Africe na 13. prosince 2008. Původně se krojích šlo uskutečnit v Kyjevě na Ukrajině, ale vzhledem k probíhající krizi mezi Gruzií a Ruskem v sousední Jižní Osetii, na Miss World Organizace se rozhodla přesunout krojích z východní Evropy. Na závěr konečné noční soutěže, odchozí titleholder Zhang Zilin bude korunovat svého nástupce.

 

Missworld Russia

 

V očích světa byly v jedné etapě, kdy Kseniya Sukhinovia z Ruska byl korunován na Miss World v blýská, star - hustě obřad na Sandton Convention Centre, Johannesburg, město zlata.

V roce 2008 Miss World Festival, záznam porušují rok se počet soutěžících, kteří se účastní, zaznamenal 109 krásných a talentovaných soutěžících strávit nezapomenutelnou měsíce v Jižní Africe. Přesto se zdá, že by mohl být jen jeden vítěz a potlesk zvonil v balené Convention Centre jako Julia Morley, předseda Miss Světová organizace a mezinárodní panel soudců, který byl vyhlášen vítězem `s názvem. Kseniya Sukhoinova úsměvem hovořil tisíc slov na TV diváků na celém světě více než 2 mld. EUR, jak byla završena v loňském roce `s Miss World, Zilin Zhang.

Trinidad a Tobago `s Gabrielle Walcott byl druhý runner-up a Indie` s Parvathay Omanakuttan poprvé runner-up. Na dalších dvou finalistů byla Jižní Afrika a Angola.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář